Taktiliniai silikoniniai siurbtukai "Dinozaurai"

UP028A

40 dalių silikoninių siurbtukų žaidimas yra idealus mokomasis žaislas mažiems vaikams, kurių siurbimo konstrukcija prilimpa prie neakytų paviršių ir vienas prie kito. Statykite, klijuokite, sujunkite ir sprogdinkite. Šis idealus Montessori žaislas yra puikus pasirinkimas žmonėms, kenčiantiems nuo autizmo, žaislas smulkiajai motorikai ir taip pat puikus mokymosi šaltinis.

Skatina kūrybiškumą: siurbiamas žaislas lavina vaiko vaizduotę ir sąveiką, taip pat lavina motorinius įgūdžius, rankų ir akių koordinaciją, vizualinį mąstymą ir koncentraciją. Leiskite vaikams sukurti daugybę keistų formų, keistų konstrukcijų ir smagių kūrinių! Jie taip pat yra puiki atsipalaidavimo priemonė suaugusiems.

44,00 EUR
No tax
Turime sandėlyje

Universalus ir nešiojamas: smagiai praleiskite laiką vonioje, kelionėse automobiliu, ant lango, mokyklos spintelėmis, aukštomis kėdėmis ar biuro staliniais kompiuteriais. Siurbimo konstrukcija palieka vietos kiekvieno vaiko fantazijai. Dinozauro kiaušinio talpos dizainas leidžia lengvai pasiimti su savimi į keliones automobiliu, vežtis į mokyklą ar atsinešti į biurą

Saugus dizainas:  Žaislai su siurbtukais yra pagaminti iš 100% aukštos kokybės silikoninės gumos, be BPA, be latekso, jie yra pakankamai minkšti, kad nepakenktų jūsų mažyliams ir nepaliktų likučių ar žymių ant stalų, langų ir kitų plokščių paviršių.

FOM siurbiami žaislai sukurti taip, kad vaikai taptų protingesni, išradingesni ir kūrybiškesni. Jūsų vaiko saugumas ir jūsų pasitenkinimas yra mūsų tikslas. 

UP028A
5 Prekės