AKCIJA

Aktyvūs filtrai

 • Popit dėlionė

  Bazinė kaina 18,00 EUR -20% Kaina 14,40 EUR

  POPIT dėlionė – tai smagus lavinantis žaislas, kuriame yra 26 spalvingos kaladėlės iš minkšto silikono ir padėklas – iš viso 8 spalvos ir formos, padedančios 3-6 metų vaikams išmokti spalvas ir skaičius. Tai lavina vaikų vaizduotę, išlaiko susikaupimą ir aktyvų protą. Tetris yra intelektualus žaidimas, tinkantis lavinti vaikų loginį mąstymą ir smulkiąją motoriką.

  Turime sandėlyje
 • Dėlionė "Tetris"

  Bazinė kaina 25,00 EUR -20% Kaina 20,00 EUR

  Žaisdami vaikai atpažįsta daugiau spalvų ir formų.

  Jis taip pat gali padėti vaikams ugdyti intelektą, lavinti vaizduotę, lavinti vaikų rankų ir akių koordinaciją, koncentraciją ir loginio mąstymo įgūdžius,  montuojant ir statant įvairių formų kaladėles.

  Vaikai naudoja skirtingų formų statybinius blokelius, kad suformuotų skirtingus raštus, pavyzdžiui, mažas gėles, skėčius, mažas žuveles ir pan.

  Turime sandėlyje
 • Montesori žaidimas "Sagos"

  Bazinė kaina 28,00 EUR -20% Kaina 22,40 EUR

  Lavinkite vaikų rankos ir akių koordinacijos įgūdžius žaidime, mokykitės praktinių įgūdžių ir mąstymo. Mokomasis žaislas 3 metų ir vyresniems vaikams gali padėti lavinti smulkiąją motoriką, siuvimo įgūdžius, kantrybę ir ištvermę.

  Leiskite vaikams visapusiškai patirti dovanojimo ir dalijimosi džiaugsmą.

  Sodrios ir ryškios spalvos, , o tai gali pagerinti vaikų spalvų suvokimą.

  Pristymas ~ 2 sav.
 • Spalvotų raidžių ir skaičių...

  Bazinė kaina 25,00 EUR -10% Kaina 22,50 EUR

  Tyrinėkite šviesą ir spalvas.

  Padėkite šias raides ir skaičius ant šviesos stalo  ir stebėkite, kaip spalvos atgyja. Šios skaidrios raidės ir skaičiai  idealiai tinka spalvoms tyrinėti.

  Vaikai mėgsta naudoti šias vaizdines, praktines mokymo priemones, mokydamiesi skaičių ir raidžių atpažinimo, skaičiavimo ir rašybos.

  Atgaivinkite vaikų smulkiąją motoriką, kai jie dėlioja šias spalvingas raides ir skaičius.

  Turime sandėlyje