Rašymo korekcijos rinkinys

UP006A

Geras  pieštuko laikiklis gali ištaisyti 3–12 metų vaikų rašymo įgūdžius ir rašymo laikyseną, sumažinti rankų nuovargį, užtikrinti maksimalų komfortą ilgai rašant.

Šios rašymo priemonės palengvina vaikams ir suaugusiems teisingai laikyti rašiklius ir užtikrina stabilesnį ilgesnį ir taisyklingą rašymą.

18,00 EUR
No tax
Turime sandėlyje

 Vaikai mėgsta rašyti gražiu ir naudingu pieštuku. Gražios spalvos gali padidinti vaiko susidomėjimą rašymu ir paskatinti vaikus rašyti.

Pieštuko laikikliai pagaminti iš aukštos kokybės minkšto silikono, netoksiški, bekvapiai ir patvarūs. Šios rašymo priemonės turi minkštą rankeną ir yra būtinos besimokantiems vaikams. Tai palengvins rankų nuovargį ir skausmą, kad vaikas galėtų ilgiau ir taisyklingai rašyti.

 Šis ergonomiškas pieštuko laikiklis  turi skirtingą vidinį skersmenį ir siauro dugno dizainą, gali tvirtai užfiksuoti pieštuką, jam nėra lengva išslysti.

 Tinka bet kokio amžiaus žmonėms, nesvarbu, ar esate dešiniarankiai, ar kairiarankiai. Mūsų pieštukų rankenas gali naudoti visi. Tinka rašikliams, parkeriams, žymekliams, kreidelėms ir daugeliui piešimo ir rašymo priemonių.

Padėkite vaikams nuo pat pradžių išsiugdyti gerą rašymo įprotį.

Taip pat tinka suaugusiems, turintiems specialių poreikių. 

UP006A
6 Prekės