Medinių "Domino" kaladėlių rinkinys (360vnt.)

UP029

Puikiai tinka klasikinių linksmybių valandoms tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Kaladėlės yra visų pirma gražios, ryškios spalvos, skatinančios vaizduotę ir kūrybiškumą. Žaidimas yra puikus rankų įgūdžių ir vizualinės motorinės koordinacijos lavinimui.

Ugdykite matematikos, gamtos mokslų, spalvų atpažinimo, erdvinius ir lytėjimo įgūdžius, ir tai lavins jūsų vaikų vaizduotę.

Super smagu žaisti jūsų vaikams! Sustatykite juos visus iš eilės, tada stumkite vieną ir stebėkite domino grandinėlės efektą.

45,00 EUR
No tax
Turime sandėlyje

 Rinkinyje yra 360 kaladėlių iš 12 spalvų. Komplekte taip pat yra krepšys rinkiniui laikyti ir transportuoti.

Aksesuarai – rinkinyje taip pat yra įvairių įdomių aksesuarų, kurie sujungia papildomo jaudulio linksmybes! Rinkinį sudaro 3 kamuoliukai, sūpynės, vėjo malūnas, varpelis, pakabinamas kamuolys, įvairaus aukščio pakopos, laiptai, tilteliai, čiuožyklos ir daug daugiau.

Specifikacijos – Amžius: 3+; Žaidėjų skaičius: mažiausiai 2; Medžiaga: mediena; Elementų skaičius rinkinyje: 407; Matmenys (P/A): 29/43 cm; Svoris: 1,82 kg.

Saugus: komplektas tvirtai apdirbtas, kiekviena iš kaladėlių pagaminta iš medžio ir nudažyta specialiais dažais. Be to, nėra išsikišusių, aštrių dalių, kurios galėtų pakenkti vaikui. 

 

UP029
3 Prekės