Sūpynių juosta

UP012A

Sūpynių juosta padeda skatinti vaikų kūno suvokimą, suteikia papildomų jutimų apie kūno dalis, padeda vaikams, turintiems autizmą, jutimo apdorojimo sutrikimų ir motorinių planavimo įgūdžių, taip pat ugdo erdvės ir kūno suvokimą.

70,00 EUR
No tax
Turime sandėlyje

Sūpynių juosta skatina jūsų vaikus kūrybiškiems judesiams, leisdama pajusti sensorinę sistemą ir suteikdamos gilų spaudimą, sukurdamos erdvę vaikų vaizduotei, kuri labai tinka lytėjimo stimuliacijai, sensorinei integracijai, fizinėms riboms ir dar didesnei saviraiškai.

Pagamintos iš puikios lycra medžiagos. Šie elastingi audiniai apgaubia vaikus, jaučiasi vėsūs ir minkšti, pralaidūs orui ir elastingi bei padeda vaikams geriau suvokti kūno erdvę.

 Patvarios sūpynių juostos yra lengvos, lengvai sulankstomos ir įdedamos į savo rankinę. Tada galėsite įdėti į kuprinę, krepšį ar bagažą. Skalbti mašinoje žemoje temperatūroje ir džiovinti džiovyklėje.

Sūpynių juosta yra puiki dovana jautrių pojūčių vaikams. Šis raminantis ir atpalaiduojantis produktas gali padėti autistams. Apvyniokite  sūpynių juosta ir laisvai ištempkite, tai padės pagerinti jūsų vaiko savijautą!

Dydis:150x280cm 

Išlaikomas svoris ~55kg.

Spalva: mėlyna

UP012A
2 Prekės