• Išpardavimas!

Popit dėlionė

PSL14

POPIT dėlionė – tai smagus lavinantis žaislas, kuriame yra 26 spalvingos kaladėlės iš minkšto silikono ir padėklas – iš viso 8 spalvos ir formos, padedančios 3-6 metų vaikams išmokti spalvas ir skaičius. Tai lavina vaikų vaizduotę, išlaiko susikaupimą ir aktyvų protą. Tetris yra intelektualus žaidimas, tinkantis lavinti vaikų loginį mąstymą ir smulkiąją motoriką.

18,00 EUR
14,40 EUR Sutaupote 20%
No tax
Turime sandėlyje

Novatoriškas žaidimas – stresą ir nerimą mažinantis žaislas – mūsų jutiminio slėgio burbuliukai gali pagerinti nuotaiką ir padėti tėvams ir vaikams žaisti. Vaikai, suaugusieji, senjorai, autizmu sergantys žmonės. Žaisk bet kur ir bet kada: automobilyje, lėktuve, restorane, stovyklavietėje (atsparus vandeniui), mokykloje ar biure. 

Daug žaidimo galimybių –  popit dėlionė-tai ne tik burbulų žaidimas, bet ir statybiniai blokeliai, galvosūkis. Galite rinktis iš skirtingų žaidimo variantų; žaisti vienas arba su šeima ir draugais. Jis yra lengvas ir lengvai valomas, todėl galite jį pasiimti bet kur.

Kokybiškas žaislas – jutiminis dėlionės žaislas pagamintas iš aukštos kokybės silikono, draugiškas aplinkai, patvarus, netoksiškas, neskanus, saugus ir sveikas. Jis pagamintas iš minkšto silikono ir saugus 3 4 5 6 7 8 metų vaikams, berniukams mergaitėms. Popit žaislas nelūžta, turi vandeniui atsparią funkciją, gali būti skalbiamas ir pakartotinai naudojamas ilgą laiką, geros kokybės. 

Rėmelio spalva- mėlyna

Medžiaga: Silikonas

Dėžutės dydis: 25x1,5x16,5 cm

Produkto ir dėžutės svoris: 310 g

PSL14
10 Prekės