Gyvūnų terapija - Katytė

UP009

Padovanokite interaktyvią draugystės dovaną - katytę. Mūsų kompanionės augintinės katės gali suteikti turtingos patirties vaikams ir vyresniems suaugusiems žmonėms, leisdamos jiems atkurti kai kurias žavias augintinio laikymo akimirkas be atsakomybės. Šie kačiukai atrodo, jaučiasi ir murkia kaip tikri.

Dėka įmontuotos jutiklių technologijos,  katės-kompanionai reaguoja į glostymą ir judesius panašiai kaip jūsų pažįstamos ir mylimos katės. Ši abipusė sąveika padeda sukurti asmeniškai turtingą patirtį, kuri vyresniam suaugusiam arba vaikui gali suteikti džiaugsmo ir draugystės pojūtį. Mes labai rekomenduojame šią kompanioninę naminę katę bet kam. Tai suteiks džiaugsmo abiems!

Spalva
  • Oranžinė
  • Sidabrinė
260,00 EUR
No tax
Pristatymas 2-3 sav.

Kaip tikra,  naminė katė gali atmerkti ir užmerkti akis, pakelti leteną, miauksėti ir pajudinti galvą bei kūną. Gyvūnėlis taip pat turi sintetinį, minkštą kailį, įkvėptą tikrų kačių veislių.

Naudodamasi įmontuotais jutikliais, mūsų naminė katė reaguoja į judesius ir prisilietimus, pavyzdžiui, žvilgčiodama ir apkabindama, panašiai kaip tikros katės, kurias pažįstate ir kurias mylite, tačiau nereikalauja jokios ypatingos priežiūros ar maitinimo.

Skirta suteikti patogumo, draugiškumo ir linksmybių vyresniems artimiesiems arba vaikams. Priežiūros patogumas ir patogumas, suderinti su šiuolaikinėmis technologijomis, suteikia geriausią interaktyvios patirties galimybę vyresnio amžiaus suaugusiems žmonėms, vaikams, gyvenantiems bendruomenėse ar globos namuose, ir jų globėjams ar tiesiog  asmeniui, galinčiam naudotis papildoma kompanija.

UP009
0 Vienetas