Jutiminė - kompresinė liemenė

UP004

Giluminio spaudimo ir jutimo palaikymas - ši kompresinė liemenė, skirta autizmo ir sensorinio proceso sutrikimų turintiems naudotojams. 

Sukuria šiltą, palaikantį apkabinimą vaikams, kurie kovoja su dėmesio stoka, stresu ar nerimu.

Raminanti kompresija - kūnui ir taikomas terapinis slėgis yra skirti padėti, labiau įsitraukti ir susikaupti, kai visko atrodo per daug arba  užklumpa emocijos.

Dydis
58,00 EUR
No tax
Turime sandėlyje

Lipdukų reguliavimas - sukurtas patogiai priglusti prie liemens, išmanusis dizainas leidžia jums pritaikyti prigludimą, kad būtų lygus, tolygus slėgis per pečius, krūtinę ir skrandį, kad apgaubtumėte visą viršutinę kūno dalį.

Kvėpuojanti, lanksti - kiekviena kompresinė liemenė užtikrina nepriekaištingą svorio ir patogumo balansą, kad būtų lengviau dėvėti virš drabužių ar po jais, neribojant judėjimo ar pusiausvyros.

Draugiška vaikams - puiki kompresinė liemenė vaikams, mes siūlome 3 dydžius :

Ilgis -  nuo pečių žemyn.  Plotis- krūtinės apimtis.

Dydis S - 46cm(ilgis) x 35cm(plotis) - 2-4 metai

Dydis M - 52 cm(ilgis) x 42 cm(plotis) - 5-9 metai

Dydis L - 59 cm (ilgis) x 47 cm(plotis) - 10+ metai

Pasirinkite geriausią dydį, tinkantį jūsų vaikams.

DĖMESIO:

Mūsų parduotuvės produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti ar užkirsti kelią jokiai ligai ar sveikatos būklei, o taip pat pakeisti medikų patarimus kuriuos teikia gydytojai, vaistininkai ar kiti licencijuoti sveikatos priežiūros specialistai. Jei įtariate, kad turite medicininių problemų, turėtumėte nedelsdami susisiekti su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju. Prieš naudodami ar vartodami gaminį, visada turėtumėte perskaityti etiketes, įspėjimus ir instrukcijas, pateiktus kartu su produktu.

UP004
1 Prekės