Pasunkinta kompresinė liemenė

UP004A

 Pasunkinta kompresinė liemenė yra puiki priemonė, kai vaikas jaučiasi perkrautas.

Stebėkite, kaip jis atsipalaiduoja ir sukaupia dėmesį su šia pasunkinta kompresine liemene.

 Manoma, kad kai centrinė nervų sistema yra gerai reguliuojama, visi fiziniai procesai vyksta efektyviau.

Pasunkintų liemenių nauda gali apimti vidinius vaiko procesus, įskaitant efektyvesnį maisto perdirbimą, geresnių miego įpročių skatinimą 

Privalumai gali pasireikšti labai įvairiai, dažniausiai pranešama apie padidėjusį dėmesio sukaupimą  ir susikaupimą, taip pat padidėjusį ramybės jausmą ir nerimo sumažėjimą. 

Dydis
82,00 EUR
No tax
Pristatymas ~ 3 sav.

Šonuose pritvirtintos tvirtos velcro juostos užtikrina patogų ir  pritaikymą, lengvą uždėjimą  ir greitą nuėmimą. Liemenė turėtų tvirtai priglusti, bet leisti laisvai judėti. Tiesiog sureguliuokite suspaudimo lygį šonuose. Svoriai saugiai išdėstyti liemenės viduje esančiose kišenėse, juos galima pridėti arba nuimti. Pridėtos kišenės reiškia, kad prireikus galite pridėti daugiau svorio.

Liemenės tinklinės pusės buvo suprojektuotos taip, kad kvėpuotų ir būtų patogios. Su elastingu neoprenu, kad būtų patogus, jaukus, vaikai netgi prašo jį dėvėti. 

Svarbu bendradarbiauti su ergoterapeutu, norint ištirti daugelį jutimo motorikos strategijų, kurios padėtų jūsų vaikui pasiekti savo tikslus ir savarankiškiau jaustis savo aplinkoje.

Pradėkite nuo lengvesnio ir lėtai didinkite svorį! Liemenė turėtų būti ne daugiau kaip 5-10% vaiko kūno svorio

Liemenės yra 3 dydzių;

Dydžių ir išmatavimų lentelės prie paveikslėlių.

UP004A