Sūpynių tvirtinimo komplektas iki 550kg.

UP024A

Tinka visiems sūpynių tipams: klasikinėms medžių sūpuoklėms, sodo sūpuoklėms, mažylio sūpuoklėms, verandos ir lauko sūpuoklėms,  padangų sūpynės, tinklo sūpynės.

Saugus ir stabilus: kiekvienas sūpynės tvirtinimas pagamintas iš aukštos kokybės poliesterio audinio, kurio ilgis yra 150 cm, o maksimali apkrova - 600 kg. Jis gali atlaikyti ekstremalias oro sąlygas. Jame taip pat yra ypač storų D formos kablių su 8 mm skersmens ir pramoniniais plieniniais saugos užraktais, kad diržai nenukristų sūpimosi metu.

Hamako tvirtinimo medžio apsauga: šie  pakabinamieji rinkiniai nepažeidžia gražių medžių. Siūlome nemokamus, storesnius medžių apsaugos kilimėlius, kurie išvengia staigaus lūžimo, kurį sukelia ilgalaikė trintis. Juos lengva pririšti prie medžio su „Velcro“ segtuku, saugiau.

30,00 EUR
No tax
Turime sandėlyje

Lengva įdiegti: šį hamako tvirtinimą montuoti labai paprasta. Sūpynes galima pakabinti per minutę ir nereikia jokių įrankių. Uždėkite dirželį ant medžio, per kito galo žiedą patraukite D žiedą. Tvirtai priverždami diržus, priveržkite juos. Norėdami, kad diržas būtų trumpesnis, padėkite jį du kartus per šaką. Karabinu pritvirtinkite sūpynes prie D žiedo.

Patarimai:

1. Pasirinkite mažesnį ir tvirtesnį medį nei įmanoma, kad sumažintumėte dirželių trintį.

2. Leiskite dviem D žiedams kiek įmanoma pakabinti ant diržo, kad padidintumėte D žiedo patvarumą.

3. Prieš sūpuodamiesi įsitikinkite, kad diržai ir karabinai yra tvirtai pritvirtinti.

Pakuotės turinys:

2 x sūpynių diržai

2 x nerūdijančio plieno karabinai

2 x medžių apsaugos kilimėliai

1 x krepšys

UP024A
1 Vienetas