Muzikinis, pritemdomas, 6 filmų projektorius-naktinis šviestuvas

UP022A

Šviesos projektorius su muzikos grotuvu.

Šis projektorius turi tokias funkcijas kaip kelios spalvos / nakties šviesa / laikmatis / 360 ° sukimasis.

Vaikų projektoriaus naktinė lemputė turi šiltą, mėlyną, baltą ir mišrią šviesą, sukuriančią labai jaukią ir romantišką atmosferą.

Nuėmus juodą foliją ir uždėjus baltą gaubtą virš projektoriaus lempos, ji tampa miegą skatinančia naktine šviesa.

Tai miela  muzikinė dėžutė mergaitėms ir berniukams.

Galima rinktis iš 6 skirtingų projekcinių filmų: Vandenyno pasaulis, Kosminė planeta, Stebuklų žvaigždynas, Valentino dienos bučinys, Su gimtadieniu ir Linksmų Kalėdų.

Jums tereikia įdėti plėvelę po žvaigždžių šviesa, o gražūs raštai kabės ant sienų ir lubų kartu su dainomis ir atneš jums nuostabią naktį.

42,00 EUR
No tax
Turime sandėlyje

 Per projektoriuje įtaisytą "Bluetooth" garsiakalbį pasirinkite tinkamą sceną ir muziką pagal savo ir vaiko pageidavimus ir atitinkamai sureguliuokite garsumą, graži melodija skamba kaip muzikos dėžutė. Vaikams sukuria puikią atmosferą užmigti ir prisiglausti. Naktinis šviestuvas-projektorius sukasi 360°, kad būtų geriausia projekcija.

 Vaikišką naktinę lemputę galima valdyti ne tik rankiniu būdu mygtuku, bet ir valdyti 24 mygtukų infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultelio jungikliu, šviesos spalva, šviesos režimas, šviesos ryškumas, 360° pasukimas, laikmatis išjungta, muzika ir garsumas. Naktinio apšvietimo projektorius  turi 15/30 minučių laikmatį ir 8 ryškumo lygius. Kai vaikai miega, galite pritemdyti naktinę šviesą arba nustatyti laikmačio funkciją, kad naktinė šviesa išsijungtų automatiškai.

Projektoriaus lemputė vaikams gali būti įkraunama per USB laidą, maitinimo bloką ar nešiojamąjį kompiuterį, gali būti naudojamas bet kur, nereikia keisti baterijų šiam vaikiškam naktinio apšvietimo projektoriui!  Projektorių taip pat galite nešiotis belaidžiu būdu. Pilnam įkrovimui reikia tik 2–3 valandų. Įkraunant, indikatoriaus lemputė dega raudona, nurodanti, kad kraunama, o žalia indikatoriaus lemputė rodo, kad jis visiškai įkrautas.

Išmatavimai: 11,5 (D)x 11,5 (P)x 11,5 (A) cm.

Svoris: 390g.

"Kiškio ausys" silikoninės, nelūžta, lankstosi.

UP022A
4 Prekės