Žvaigždžių projektorius su nuotolinio valdymo pulteliu

PSA14

Šio nuostabaus projektoriaus apšvietimas sukuria mistinį šviesos efektą, kuris atrodo kaip naktinis dangus ir suteikia atpalaiduojančią, raminančią atmosferą.

Šis projektorius yra lengvas ir kompaktiškas. Jis yra gražus, paprasto dizaino ir lengvai valdomas.

Projektas puikiai tinka šeimos renginiams ar nedideliems susibūrimams. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip naktinis apšvietimas vaiko miegamajam. Idealiai tinka poilsiui ir meditacijai, ir netgi būtų puiki priemonė paguldyti vaikus miegoti.

80,00 EUR
No tax
Turime sandėlyje

 Mūsų galaktikos projektorius yra saugus ir nekenkia akims.

 Šis žvaigždžių projektorius gali rodyti tiek žvaigždes, tiek miglos debesis įvairiais nustatymais. Žvaigždžių ir debesų efektai gali veikti kartu arba savarankiškai. Jie gali būti statiški arba judantys, greiti ar lėti, mirksintys ar tvirti, sukuriantys neįtikėtiną atmosferą bet kuriame kambaryje.

Naktinio apšvietimo projektorius yra su nuotolinio valdymo pultu, kad galėtumėte ramiai įsitaisyti ir sukurti  puikią nuotaiką, arba, jei naudojate darželyje, švelniai nustatykite operaciją nuo durų, netrukdydami savo vaikams. Tai gali sukurti atsipalaidavusią ir malonią atmosferą prieš miegą.

Nuotolinio valdymo pultas gali padėti laisvai keisti apšvietimo režimą, reguliuoti ryškumą, pradėti / sustabdyti judesį.

Su 16 spalvų režimų, galite pasirinkti, kurią spalvą rodyti, priklausomai nuo jūsų nuotaikos. Galaktikos projektorių galima reguliuoti iš 4 skirtingų kampų, nes pagrinde yra 4 plokščios pusės. Galite pasirinkti kur matysite projekciją:ant lubų, ant sienos  sienos ar kitomis kryptimis.

Išmatavimai: 24.4 x 17.8 x 9.7 cm;

Svoris: 841g.

PSA14
7 Prekės