Magnetinė vaikų dienotvarkė-elgesio diagrama (+40 kortelių)

PSA10B

Vaikų elgesio diagrama – vaikai klesti iš pagyrimų, o mažas paskatinimas turi didelę įtaką. Šis kalendorius suteikia tėvams priemones, kaip padidinti vaikų atsakingumą ir savarankiškumą. Padėti vaikams išsiugdyti savidiscipliną, pasitikėjimą savimi ir gerus įpročius.

Mokykite svarbių gyvenimo įgūdžių sukurdami malonią ir smagią atmosferą namuose.

Kortelių užrašai -  Anglų kalba

65,00 EUR
No tax
Turime sandėlyje

+++Magnetinės lentos dienotvarkė pagaminta iš PET plėvelės ir apdorota specialia paviršiaus apdorojimo technologija, todėl užrašus galėsite lengvai ištrinti ir sausai nušluostyti, o diagramų kalendoriuje telpa magnetai, žymeklis, užduočių kortelės, trintukas, visa tai gali būti prilipdoma, kad būtų lengva  rasti, o namuose būtų tvarka.

 Kartu gausite: 2 magnetinius sauso trynimo žymeklius, 1 magnetinį trintuką, 40 magnetinių užduočių kortelių (37 užduočių kortelės ir 3 baltos kortelės, kurias klientai gali kurti patys). Žinoma, jie turi visas magnetines savybes, kurios gali būti prilipdomos mūsų diagramos paviršiuje. Taip pat pakuotėje esanti dvipusė lipni juosta leidžia klijuoti visur, kur tik norite: šaldytuve, spintoje, spintelėje, duryse, sienose ir kt.

PSA10B
2 Prekės