Interaktyvus robotukas

PSA05

Interaktyvus protingas robotas:

Šis mažas vaikinas taps nauju jūsų vaiko šokių partneriu, linksminsis valandų valandas ir pasiūlys vaikams robotikos bei pažangių technologijų patirties.

Robotas žaislas: robotas su LED akimis, gali dainuoti, šokti. Lengva nešiotis, todėl galite žaisti bet kur.

Valdymas lietimu ir valdymas balsu: robotas gali judėti pirmyn ir atgal, pasukti kairėn ir dešinėn, kai paspaudžiate lietimo taškus. Robotą galite užsisakyti, kai robotas veikia balsu valdomu režimu. Robotas reaguoja į jūsų komandą.

Spalvos
60,00 EUR
No tax
Turime sandėlyje

Patarimai:

Robotas išsijungs, kai pasakysite „Goodbye“, „Sleep“. Norėdami vėl įjungti, turėtumėte paspausti įrašymo mygtuką krūtinės srityje. Jei baterija beveik išsikrovusi, robotas atlieka kai kuriuos veiksmus arba automatiškai leidžia muziką.

Tai balso atpažinimo robotas. Jei jis yra triukšmingoje aplinkoje, jis gali padaryti klaidų.

Vaikščiojimas, dainavimas ir šokiai: Didėjant trinčiai, robotas juda lėčiau, kai naudojamas ant kilimo.

Jutiklinis valdymas: Kai liečiate galvą arba abi galvos puses, dainuoja, juda ar atlieka kitus veiksmus.

Balso kontrolė: Daugiau nei 10 angliškų balso komandų. (Geriausias atstumas 50 cm). Komandos pridedamos instrukcijoje.

Balso įrašymas/kalba: robotas turi įrašymo režimą. Jūsų balsas ir juokas gali būti įrašyti ir leidžiami bet kuriuo metu. Įrašykite savo laimę ir pasidalinkite ja su draugais. Su partneriu žaisti smagiau.

Kalbėjimas:  Ilgai paspauskite viršutinį lietimo tašką, kad perjungtumėte į kartojimo režimą balsams. Šis šaunus vaikiškas robotas žaislas gali pakartoti viską, ką sakote. Skatinkite kūdikį tarti. Ir mokomoji, ir linksma!

Pakuotės išmatavimai:

Aukštis 16cm x Plotis 23cm x Gylis 12cm

Svoris:380g.

Ideali dovana ir saugios medžiagos: pagamintos iš aukštos kokybės ABS plastiko, patvarios, netoksiškos ir beskonės. Paviršius yra lygus. 

PSA05
2 Prekės