Kramtukų rinkinys (4 vnt.)

PSA01B

 Kramtukai yra saugus kramtymo pasirinkimas žmonėms, turintiems jutimo poreikių, pavyzdžiui, autizmą, PDD ir ADHD, arba neramioms rankoms.

Jie labai sumažina nerimą ir skatina ramybę.

Kiekvienas kramtukas taip pat labai tinka nagų kramtymui ir nykščio čiulpimui sumažinti.

25,00 EUR
No tax
Turime sandėlyje

100% ir netoksiškas: mūsų sensoriniai kramtukai, pagaminti iš 100% maistui saugaus aukščiausios kokybės silikono. Atitinka FDA standartus, netoksiški, be BPA, PVC, ftalatų, kadmio. Sveiki ir saugūs krūminiai dantys, jūsų vaikai gali juos naudoti drąsiai.

Reguliuojama ir nuplėšiama kramtuko virvelė: reguliuojamas kramtuko ilgis, tinka daugeliui žmonių, kuriems to reikia. Užsegimas turi lengvo nuplėšimo technologiją, užtikrinančią maksimalų saugumą, ir išlieka saugus, kai to reikia. Atkreipkite dėmesį, kad virvelė ir užsegimas nėra skirti kramtyti, vaikams reikia priminti, kad kramtytų tik silikoninį akmenėlį.

Patvarus ir ilgaamžis:  silikoninis kramtukas pagamintas iš aukštos kokybės plyšimui atsparaus silikono, yra stipresnis ir ilgiau kramtomas, specialiai sukurtas nuo lengvo iki vidutinio kramtymo stiprumo. Iš viso 4 pakuotės su skirtingomis spalvomis ir stiliumi, suteikia vaikams daugiau gaivumo jausmo ir mėgavimosi kramtymu.

Lengva valyti: silikonines dantų grandines galima lengvai plauti indaplovėje arba rankomis/nuvalyti karolius švelniu muilu ir vandeniu.

Spalvinga ir nešiojama: rinkinį sudaro 4 kramatukai. Įvairių spalvų, mielų stilių, tinka berniukams ir mergaitėms, vaikams ir suaugusiems. Kiekvienas vėrinys sveria mažiau nei 20 g, yra lengvas ir nešiojamas, todėl vaikai gali juos nešioti be įtampos.

PSA01B
4 Prekės