Vibracinis burnos motorikos prietaisas

PSA24

Šis įrankis puikiai tinka bet kuriam logopedui, norint įvesti tikslinius lytėjimo patarimus burnos ertmėje, mokant liežuvio pakėlimo, lūpų uždarymo, sukimosi kramtant ir dar daugiau.

Idealiai tinka atliekant oralinius motorinius pratimus, dantenų masažą ir jutimų stimuliavimą, nesvarbu, ar esate namie, terapijoje ar kur nors tarp jų.

Tėvai taip pat gali juos naudoti namuose, kai kūdikiai ir maži vaikai stengiasi, kad išvirtas maistas būtų pakeistas labiau tekstūruotu maistu. 

60,00 EUR
No tax
Turime sandėlyje

Yra galimybė įsigyti papildomų antgalių.

Technine informacija

„Z-Vibe“ dizainas pasižymi lengva plastikine rankena su švelniais įbrėžimais aplink jos perimetrą, kad neslystų.  Viename rankenos gale  yra mėlynas zondo antgalis, kitame - jungiklio antgalis. Norėdami įvertinti burnos motoriką ir ją tobulinti, naudokite zondo antgalį.. Norėdami įjungti įrenginį, tiesiog pasukite jungiklio antgalį priešingame rankenos gale, kol įrenginys pradės vibruoti (neperveržkite).

Rankena yra maždaug 16 cm ilgio ir 1 cm skersmens

Sukurtas atsižvelgiant į universalumą, yra įvairių antgalių priedų, kuriuos galima įsigyti.  Įvairių dydžių, faktūrų ir atsparumo lygiams. Tą pačią rankeną galima naudoti kelioms užduotims atlikti, tiesiog keičiant vieną galiuką į kitą.

Saugumo informacija

„Z-Vibe“ NĖRA žaislas. Tai terapinė priemonė, skirta naudoti profesionalui (arba tėvams, kuriuos moko jų terapeutas). Jame yra mažos dalys (įskaitant akumuliatorių), kurios gali sukelti užspringimo pavojų - visą laiką būtina tiesioginė suaugusiųjų priežiūra. Norėdami įjungti įrenginį, pasukite jungiklio antgalį į rankeną * tik *, kol ji pradės vibruoti (prašome per daug neužveržti). Atminkite, kad akumuliatorius yra speciali „Z-Vibe“ baterija, neparduodama parduotuvėse. Rankeną galima švariai nušluostyti dezinfekuojančiu purškalu. Burnos patarimus galima plauti šiltu muiluotu vandeniu arba sudėti į viršutinę indaplovės lentyną.

PSA24
2 Prekės