Pasunkinta antklodė

UP008

Aukščiausios kokybės medžiaga, 100% medvilnė 

Skirta autizmo sukeltiems jutimo sutrikimams lengvinti.

Pasunkinta antklodė skirta  miego kokybei gerinti, mažina nerimą, nemigą.

Išmatavimai
  • 3,5 kg. -100cm.x155cm.
  • 4,5 kg.-100cm.x155cm.
  • 5,7 kg.-100cm.x155cm.
  • 5,7 kg.-155cm.x200cm.
110,00 EUR
No tax
Pristatymas ~3 sav.

- Pasunkinta antklodė  yra žymiai sunkesnė nei standartinės pūkinės ar kitos antklodės. Šios antklodės padeda pagerinti miego kokybę, nes skatina melatonino, natūralaus hormono, kontroliuojančio jūsų natūralų miego ciklą, gamybą. Jie taip pat palengvina „laimės hormonų“, kurie gali nuraminti nervų sistemą, gamybą. Pasunkintos antklodės ne tik teikia naudą miegantiesiems, bet ir daugeliui gali palengvinti stresą ir nerimą.

- Pasunkintos antklodės suteikia pojūtį, vadinamą „įžeminimu“, kuris slegia miegančiojo kūną vidutiniškai ir stumia jįgilyn į miegą. Įžeminimas taip pat išskiria hormonus, kurie ramina nervus ir leidžia gerai išsimiegoti. Antklodės svoris yra labai svarbus norint išsaugoti miego kokybę ir kiekvieną vakarą pailsėti. Pasunkintos  antklodės turėtų būti pritaikytos individualiam vartotojui.

- Kaip pasirinkti? Svarbu, kad jūsų antklodės svoris būtų proporcingas ją naudojančio žmogaus kūno svoriui. Ergoterapeutų patvirtintas principas yra tai, kad pasunkinta antklodė turėtų sudaryti 7–12% jūsų kūno svorio. Paprastai 10% jūsų kūno svorio. Rekomendujama pradėti pasirenkant lengvesnę antklodę.

 Antklodė pagaminta iš aukščiausios kokybės didelio tankio 100% medvilnės medžiagos, plaunama skalbimo mašinoje ir su vidiniu medvilnės kamšalu. Šie kvėpuojantys komponentai suteikia pasunkintai  antklodei geresnį temperatūros neutralumą nei dauguma antklodžių, pagamintų iš sintetinių audinių.

- Ši antklodė yra dygsniuota su didesniais nei vidutiniai granulių skyriais, kurie geriau paskirsto svorį. Mes didžiuojamės savo aukščiausios kokybės pasunkintomis antklodėmis ir užtikriname, kad visame projektavimo ir gamybos procese jūsų naujos antklodės kokybė ir ilgaamžiškumas  buvo svarbiausias prioritetas.

UP008
0 Prekės