Sensorinis apyrankių ir žiedų rinkinys (13 vnt.)

PSA05A

Jei vaikai ar suaugusieji kenčia nuo streso, nerimo ar koncentracijos stokos, gali būti sunku išmokti, išklausyti mokytojus ar sutelkti dėmesį į darbo užduotis.

Ši problema sumažės, jei jie susitvarkys su stresu.

Štai kodėl jums reikalingas suspaudžiamas, lankstus, smailus sensorinis žaislas.

Aukščiausios kokybės taktilinis modeliavimo žaislas, kuris gali padėti vaikams ir suaugusiems sumažinti stresą ir nerimą, kad jie galėtų susikaupti.

Puiki priemonė namams, mokykloms ir kelionėms.

26,00 EUR
No tax
Turime sandėlyje

ŽIEDAI

Nesvarbu, ar ieškote naujų pojūčių ar sensorinio žaislo, mūsų smailūs jutiminiai pirštų žiedai yra puikūs. Sukite juos aukštyn ir žemyn pirštais, kad sukurtumėte įdomų ir nepakartojamą pojūtį - puikiai tinka jutimo ir lytėjimo stimuliacijoms!

Pagaminti iš 100% aukštos kokybės nerūdijančio plieno su anoduota danga, jie yra tvirti, patvarūs ir saugūs vaikams ir suaugusiems. Akupresūros metu jie sukuria daug spaudimo ir pojūčių. 10 vnt. pakuotė reiškia, kad galite ją pasiimti visur!

APYRANKĖS

Pagamintos iš 100% aukštos kokybės termoplastinės gumos, yra hipoalergiškos, netoksiškos ir be BPA, ftalatų ir latekso. Mūsų jutiminės/masažo apyrankės yra tvirtos, patvarios ir saugios tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Puikiai tinka užsiėmimams, namuose ar biure. Idealiai tinka tėvams, mokytojams, studentams, terapeutams ir kt. 

Rinkinį sudaro: 10 x nerūdijančio plieno sensorinis žiedų+ 3 x guminės sensorinės apyrankės, spalvos, kaip parodyta nuotraukose.

PSA05A
14 Prekės