Sūpynės "Banglentė" iki 150kg.

PSA35

     Naudojant metalinį rėmą ir naudojamą Oksfordo audinį, sūpynės yra visiškai atsparios oro sąlygoms ir tvirtos. Aukštis taip pat gali būti lanksčiai reguliuojamas nuo 100 cm iki 160 cm. Be to, reguliuojamos rankenos leidžia visiems žmonėms, nepaisant jų dydžio, tvirtai sukibti ir taip suteikti papildomą saugumą. Tinklelio

struktūra viduryje ir putplasčio paminkštinimas, supantis sūpynės sėdynę, užtikrina patogią sėdėjimo patirtį.

Ovali platforma ir reguliuojamas aukštis: šiomis sūpynėmis vaikams nebereikia vargti, kas gali sūpuotis. Didelės ovalios platformos (122 cm x 45,5 cm) dėka šios sūpynės suteikia pakankamai vietos keliems vaikams, kurie gali pasidalinti sėdynę ir žaisti kartu. 

4 spalvos - pasirinkite!

Spalvos
120,00 EUR
No tax
Turime sandėlyje

Sąmoningas dizainas: putplasčio rankenos iš abiejų pusių palengvina pusiausvyros palaikymą ir geresnį, saugesnį sukibimą. Viduryje esanti tinklelio struktūra yra elastinga, minkšta ir kvėpuojanti, todėl ant sūpynių niekada neperšyla. Aplinkinis išorinio rėmo putplastis taip pat suteikia svarbią apsaugą, tuo pačiu užtikrinant aukštą komforto lygį.

Tvirta ir stabili konstrukcija: šios lizdo sūpynės buvo sukurtos jus lydėti daugelį metų. Rėmas pagamintas iš tvirtų metalinių vamzdžių ir PE lynų, kurie yra pakankamai tvirti, kad išlaikytų iki 150 kg svorį. Aukštos kokybės Oksfordo audinys taip pat yra atsparus atmosferos poveikiui ir atsparus plyšimams, kad išlaikytų ilgą tarnavimo laiką.

Puiki dovana: šios sūpynės yra puiki dovana vaikams praleisti daugiau laiko gamtoje ir laikas nuo laiko atsiskirti nuo savo elektroninių prietaisų. Tuo pačiu metu jis taip pat tinka suaugusiems atsipalaiduoti ir mėgautis laisvalaikiu. Galite jį įrengti daugelyje vietų, pavyzdžiui, savo sode, žaidimų aikštelėse ar net uždarose žaidimų aikštelėse, namuose ir pan.

Nuimamas ir lengvai surenkamas: galite be problemų išardyti platformą į 4 dalis, kad bet kur patogiai nešiotumėte sūpynes. Naudodamiesi išsamiomis instrukcijomis (anglų kalba negarantuojama), naršymo sūpynes galima lengvai nustatyti per kelias minutes, o mes taip pat suteikiame jums veržliaraktį, kad būtų lengviau surinkti.

Techniniai duomenys:

Medžiaga: PP, PE, metalas, EPE putplastis, Oksfordo audinys.

Grynasis svoris: apytiksliai 4,5 kg.

Maks. Keliamoji galia: 150 kg.

Matmenys: 123 cm x 45 cm (ilgis x plotis).

Aukščio diapazonas: 100 cm - 160 cm

Pakuotės turinys:

1 x banglenčių sūpynės.

1 x veržliaraktis.

1 x instrukcija

Yra galimybė įsigyti sūpynių tvirtinimo komplektą:

https://www.pojuciugama.lt/pagrindinis/184-supyniu-tvirtinimo-komplektas-iki-550kg.html

PSA35
1 Vienetas